Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Svadobné fotografie v Spišskej Sobote. Je to jedno z najkrajších miest na východe

Tieto svadobné fotografie vznikli ako inak na východe, na jednom z najkrajších námestí. Samozrejme spolu s námestiami v Košiciach, Prešove a Bardejove.  No tento krásny pár by skvelo vyzeral s prepáčením aj na smetisku. Nebola to ich premiéra, spoločné predsvadobné fotenie (fotenie rande) sme už tesne pred svadbou absolvovali v Skanzene vo Svidníku. Pozrite si zopár fotografií z ich veľkého dňa. Ak by bolo málo, pripájam aj už spomenuté predsvadobné fotenie vo Svidníku (v ľudových krojoch).

 

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'