Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Posledné rande pred svadbou na tom istom mieste, ako prvé rande pred rokmi – Majka a Peťo1 min. čítania a potom už len fotky

Mať rande  – “posledné” pred svadbou na tom istom mieste, ako bolo to prvé rande pred rokmi – to sa nepodarí každému. Majka a Peťo si svoje” posledné rande” aj fotenie užili a užívajú si aj svoju lásku. Nakoniec je to určite vidieť a cítiť aj z fotiek. Za mňa jedno z naj fotení tejto sezóny. Neskutočne si užili aj fotenie v ľudových krojoch v Skanzene vo Svidníku a nádherné fotografie vyšli aj z ich svadobného fotenia na námestí v Spišskej Sobote.   

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'