fbpx
loader image
Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Povedali o mne

To, že som si tieto recenzie nevymyslel, si môžete overiť tu: Nevymyslené recenzie na FOTOGRAF VÝCHOD, čistá pravda, prisam pejc!

Deny E.
Matúš, jedno veľké ĎAKUJEME! ☺️ Za prístup a za úžasné fotky 😍❤️ už vidím ako si ich každý deň prezerám 😂 fotokniha bude asi 300 stranová, lebo z toho sa nedá vybrať pár najlepších fotiek… 🙈 ešte raz ďakujeme krásne ❤️ si šikovný ( aj dobré foťáky ☝️😂😂😂).

Klaudia I.
TOP fotograf 🙂 okrem svadby nám nafotil aj predsvadobné fotenie (rande) a od začiatku sme sa s ním cítili dobre, nemali sme žiadne obavy o to aké foto nám vytvorí, dôvera tam bola od začiatku na základe portfólia, vďaka čomu sme si ho aj vybrali 🙂 všetci vrátane nás boli z fotiek a z jeho prístupu na svadbe nadšení 🙂 máme zachytené tie najkrajšie momenty a krásne umelecké fotky nielen z nášho najkrajšieho dňa a jej ich veru kopec 🙂 Ďakujeme ti Matúš 😊budeme na tie fotky pozerať s radosťou a úsmevom na tvári aj ďalšie roky.

Lenka D.
Matúšovi zo srdca ďakujeme za nádherné fotky ❤️ Vyčaroval nemožné! V daždi a s veľmi obmedzeným časom, neverili sme vlastným očiam! Dokonalé naturálne fotky, presne ako sme chceli. Matúš je taktiež skvelý človek a veľmi dobre sa mi s ním komunikovalo. Som rada že sme si ho vybrali. 😊

Patrícia B.
Matúš, ĎAKUJEME 😍! Si neskutočný fotograf a človek. Mala som z teba dobrý pocit už od prvej návštevy tvojho webu a pri prvom stretnutí sa to len potvrdilo. Si ľudský, zábavný, rád poradíš a hlavne máš fotenie v malíčku. Fotky sú úplne waaaaaaw! Vďaka tebe sme opäť prežili náš rozprávkový deň a budeme ho prežívať vždy, keď si fotky prezrieme. Je až neuveriteľné, ako si zachytil všetky tie emócie ❤️ Ďakujeme, že si so všetkým súhlasil a snažil sa nám vo všetkom vyhovieť, prípadne nájsť ešte lepšiu alternatívu 🥰❤️ Sme nesmierne šťastní, že sme si vybrali práve teba. Dúfam, že sa ešte stretneme pri inej príležitosti 🙂

 

Viktória Š. 

Ďakujeme Matúš 🤍🙏🏼 za prekráásne fotografie z nášho svadobného dňa ☺️ Ak hľadáte ľudského, uvoľneného fotografa, ktorý má toto remeslo v srdci a vie sa vcítiť do toho čo si prajete je to On! Matúša by som dopriala všetkým ☺️🤍 Lepšieho profesionála si ani neviem predstaviť 🔝 čo fotka to dokonalosť 🤍zachytil také množstvo krásnych emócií že je to až neuveriteľné a samozrejme to bol úžasný deň plný dobrej nálady a srandy ☺️ najlepší svadobný deň 🤍 .

 

Veronika H. 

Ak pozeráte fotky zo svadby aj po pol roku a stále ste očarení, tak je to jasný dôkaz, že ste si fotografa vybrali správne 🙂 Presne tak ako my 🙂 Vďaka skvelej nálade, ktorú nám pomohol Matúš vytvoriť, prebehlo fotenie ,aj napriek mojím obavám 🙂, nadočakávanie dobre. Fotky sú prirodzené, farby sú dychberúce 🙂 To dostanete iba v prípade, že fotograf vie čo robí. A Matúš teda vie 🙂 Ešte raz ďakujeme za všetko.

 

Michaela A.

Tých pozitívnych odporúčaní na Matúša je tu toľko (vôbec sa tomu nedivím 🤷🏽‍♀️🤭🙈🙏) Našu svadbu sme mali 27.8.2021. Včera sme mali možnosť fotky si spolu pozrieť… 📷📸
Znova sme prežívali všetky tie emócie, ktoré nás v ten deň sprevádzali – doma na gauči pred notebookom 😄😇Neuveriteľne čo sa mu podarilo !
Na Matúša som tak ako tí (tie), ktoré čítate tento príspevok, dostala odporúčanie od kolegynky v práci. Keď som na nete pozrela tvorbu, už som viac nemusela hľadať.
Fotky sú prenádherne ❤️🍀☺️. Ale Matúšovi sa podarilo nie len “nafotiť jednu z tisíc svadieb”, ale zachytiť jedinečné momenty, na ktoré sa môžme dívať a pripomínať si náš najkrajší deň navždy.
Patrí mu veľké ĎAKUJEM 👌🏻

Janka J.

Matúš je skvelý človek a okrem iného je výborný v tom, čo robí. Niečo ako Jamie Olivier vo varení 🙂 Som veľmi rada, že to bol Matúš, kto zvečnil náš “veľký deň”. Svojimi nápadmi a postrehmi vylepšil veľa vecí. Celý deň mu neschádzal úsmev z tváre, jeho trefné poznámky vyvolali nejeden úsmev na tvárach hostí. Je očividné, že s foťákom sú zohratá dvojica 🙂 Ďakujem, Matúš, za všetko, za úžasné fotky, pri ktorých sa usmievam od ucha k uchu a potom o pár kliknutí mám slzy v očiach 🙂 Nech je na svete viac ľudí ako Ty 🙂

 

Simona H.

Matúša som mala vybraného ešte predtým ako som spoznala svojho manžela. Jeho fotky ma tak očarili, že som si povedala, tohto fotografa chcem na svojej svadbe a stalo sa. Výsledkom sú krásne fotografie, na ktoré sa s manželom dívame stále dookola. Maximálna spokojnosť a profesionalita. Odporúčam všetkými desiatimi, nemohla som si vybrať lepšie. Ďakujem ti Matúš že si náš deň zachytil v tej najkrajšej podobe.

 

Miška a Maťo

Veľa ľudí chce dokonalosť a čakajú, že keď si nájdu najkrajšie miesto a pózy, tak to tak bude… nuž najväčšia dokonalosť je MOMENT… schopnosť fotkou zachytiť prežité pocity… a to Matúš teda vie neskutočne. Každou fotkou vás vráti v čase späť, a môžete prežiť všetko ešte raz, a tak, ako ste nestihli… ten pocit, keď už pri prezeraní fotografii zo svadobných gratulácii sa vám tisnú slzy… nevraviac o portrétových fotkách… v každej jeho fotografii cítiť emócie. Žiadne silene pózy, ako sme sa báli…hostia na svadbe o ňom ani nevedeli. A to nevravím o prístupe a komunikácii.. aj napriek situácii tohto roku, a presunov čo sme absolvovali, Matúš ochotne prišiel, aj keď mal ďalšie dni iné svadby, a sme zato veľmi vďační.

Vďaka nemu sme si fotenie neskutočne užili a boli to najkrajšie chvíle nášho dňa… a bola nám česť, že nám ho zvečnil. Ďakujeme.

 

Sabinka J. T.

Dokonalá práca! Perfektná komunikácia!

Matúš je perfektný ako človek, tak aj fotograf. Pri fotení vie vytvoriť úplne pohodovú atmosféru. Počas portretového fotenia sme sa veľa nasmiali a na svadbe sme o ňom skoro ani nevedeli, dokonale zachytené momenty. Portrétové fotky sú nad očakávania, ani sme si nevedeli predstaviť, že tie miesta môžu tak nádherne na fotkách vyzerať. Jednoznačne vie čo robí! Z fotiek si ani nevieme vybrať, ktoré sú najlepšie, pretože všetky sú najlepšie.

100 % spokojnosť. Ak by sme svadbu opakovali alebo robili obnovu sľubov, opäť si vyberieme Matúša.

 

Dadka B.

Už dva dni som zahrabaná vo fotkách zo svadby a nemám slov! To čo nafotil Matúš, nenafotí len tak hocikto. Podľa mňa je ľahké nafotiť krásne fotky v krásnom prostredí (na horách, pri mori) ale nafotiť tak krásne fotky na našej Oravienke, kde toho veľa na fotenie nie je, do toho prší v deň svadby … nevesta na zrútenie, klobúk dole!   Zvládol to na jednotku s hviezdičkou. Na svadbe sme ani len nevedeli, že tam je! Zachytil také zábery, že som len “kukala” – to kedy stihol?   Na fotení portrétov bol perfektný, vtipný, nasmiali sme sa – čo vidno aj na fotkách, pretože len málo z nich je vážnych – aj to bolo len na jeho povel!   Pri vyberaní fotiek, že ktorá je tá naj, ktorú si môžem niekde zverejniť ani neviem ktorú, pretože sú všetky TOP! Je to PÁN fotograf! Komunikácia s ním bola od začiatku perfektná! Svadobní hostia si jeho prístup veľmi chválili. Profesionál jak sa patrí!   Som šťastná, že som si vybrala práve Matúša. Vybrala som si najlepšie ako som mohla. Ak sa náhodou rozhodujete, či Matúš alebo niekto iný – jednoznačne Matúš! a bodka!

 

Michaela G.P

Matúš je priateľský. Už po prvom stretnutí v nás zanechal pocit istoty. Na to, akú robí prácu by mohol chodiť horenosky, ale určite taký nie je! Matúš je ľudský. Matúš je vtipný. Matúš je flexibilný. Matúš je vysoko profesionálny. Môžete sa obávať, či odfotil všetko čo mal, ale Matúš odfotil oveľa viac! Je to kopka šťastia, ktorá Vám fotenie uľahčí a spríjemní. A nad výsledkom jeho diela Vám, aj Vašim príbuzným vyčarí aj slzy a hlavne úsmev na tvári. Čo viac si môžete priať? NIČ! Pretože Matúš je TOP!

 

Katka a Viktor

Matúš, jednoducho tip-top fotograf📸👌🏻Profesionálne fotografie, priateľský prístup, výborná komunikácia, uvoľnené-spontánne fotenie doplnené východňarskými žartíkmi…😂Spravil si dokonalo krásne fotky, ktoré hovoria za všetko. Niktoré vyrazili dych, ozaj. Vidno, že máš svoju prácu rád a robíš ju viac než dobre. Sme VEĽMI spokojní. Výsledok je úžasný🤩Odporúčame všetkými desiatim. Fandíme ti a prajeme ešte veľa veľa spokojných zákazníkov. Si top! K&V

 

Erik a Romanka

Po zhliadnutí našich svadobných fotografii, môžeme povedať, že Matúš je pán umelec. Zrazu sa na nás pozerá o čosi lepšie ako doteraz. Oceňujem jeho priateľsky a profesionálny prístup. Na svadbe akoby ani nebol a predsa zachytil kopu super fotografii. Portrétové fotenie bola sranda a super naháňačka za slnkom. Ak by sme si mali ešte raz vybrať svadobného fotografa-vybrali by sme si znovu. Jednoducho najľepši fotograf na calym vychodze.
Neváhajte a rezervujete termín pokiaľ ešte má voľné.

 

Evka G.

Matúš je jeden TOP fotograf, ktorého budem odporúčať všetkými desiatimi 👐. Odovzdal nám jedno skvelé dielo, lebo ináč ako umeleckým dielom sa to ani nazvať nedá. Výborná komunikácia, priateľský prístup a samotné fotenie bolo pre mňa hneď po momente ako som si s manželom povedali “áno” najlepšou časťou z celého svadobného dňa. Neskutočne sme si to užili, veľa sme sa nasmiali a bolo to úplne bez stresov. Proste parádna pohodička pred obradom. A pre mňa osobne bolo ďalším plusom aj to, že počas svadby a aj po nej si hostia pochvaľovali fotografa, že je veľmi milý a vidno, že vie, čo robí. Čo viac dodať, pokiaľ chcete, kvalitu, spoľahlivosť a maximálnu spokojnosť, tak Matúš Vencúrik je jasnou voľbou!

 

Miška G

Matúš je priateľský. Už po prvom stretnutí v nás zanechal pocit istoty. Na to, akú robí prácu by mohol chodiť horenosky, ale určite taký nie je! Matúš je ľudský. Matúš je vtipný. Matúš je flexibilný. Matúš je vysoko profesionálny. Môžete sa obávať, či odfotí všetko čo má, ale Matúš odfotí oveľa viac! Je to kopka šťastia, ktorá Vám fotenie uľahčí a spríjemní. A nad výsledkom jeho diela Vám, aj Vašim príbuzným vyčarí aj slzy a hlavne úsmev na tvári. Čo viac si môžete priať? NIČ! Pretože Matúš je TOP!

 

Nevesta Katka

Matúš, jednoducho tip-top fotograf📸👌🏻Profesionálne fotografie, priateľský prístup, výborná komunikácia, uvoľnené-spontánne fotenie doplnené východňarskými žartíkmi…😂Spravil si dokonalo krásne fotky, ktoré hovoria za všetko. Niktoré vyrazili dych, ozaj. Vidno, že máš svoju prácu rád a robíš ju viac než dobre. Sme VEĽMI spokojní. Výsledok je úžasný🤩Odporúčame všetkými desiatim. Fandíme ti a prajeme ešte veľa veľa spokojných zákazníkov. Si top! K&V

 

Ženích Jano

Mojou nočnou morou pred svadbou bolo práve fotenie. Mal som strach, že to bude trvať dlho a že budeme musieť dookola opakovať stále tie isté pózy. Nakoniec to až také zle nebolo. Matúš navodil dobrú atmosféru a celé fotenie zbehlo podstatne rýchlejšie ako som očakával. Dokonca som sa pri ňom aj bavil. To je už čo povedať, lebo fotenie je pre mňa väčšinou za trest.

 

Jano a Katka

Ak niekto hľadá skvelého fotografa tak jedine Matúš! Nečakala som, že zachytí toľko momentiek ktoré povedia o svadbe viac ako akákoľvek portrétová fotka.
Chválim nielen profesionálny prístup, ale aj vytvorenie skvelej atmosféry pri fotení

 

Aďka a Rado

BRUTAL !!! Matúšove fotky sú neskutočné – živé, každá má svoju emóciu, vedia dojať, rozplakať, pobaviť… Matúš, keď som si ťa za fotografa na svadbu vysnívala ešte dávno predtým, než som vôbec vedela, že či sa raz vydám, od tej chvíle som ani raz nezaváhala. Keď videl tvoje fotky môj nastávajúci, povedal určite ÁNO. A teraz sme vďační za to, že niekto taký je a že niečo také robí. Dotiahnuť ľudí na hrad a od štvrtej s nimi čakať a fotiť až do zotmenia pri 6 stupňoch a silnom vetre len v šatách a obleku, lebo “to budu skvele zábery” – to nedokáže hocikto. Nafotiť toľko usmiatych ľudí za jednu svadbu a tie pohľady, ktoré hovoria za všetko, to tiež nedokáže hocikto. A keď vie fotka rozplakať, tak je to už na totálku jasné. Ak svadobného fotografa, tak jedine Matúša! ĎAKUJEME ĎAKUJEME ĎAKUJEME!

 

Števka K.

Nejaký čas sledujem Vašu prácu a som ohromená… Fotíte krásne fotky, z ktorých ide cit-láska novomanželov, ale aj ten Váš-zmysel pre dokonalosť a schopnosť nájsť krásu v jednoduchosti… Kiežby som o Vás čo i len tušila také dva roky dozadu, keď som obvolávala fotografov na našu svadbu…keby to šlo, tak výber fotografa určite zmením a minimálne by som vyskúšala či voľný termín vôbec máte (a to nie len pre nie práve príjemnú skúsenosť s fotografkou, ktorej sme zverili svoj jedinečný deň). Tak trocha v dobrom závidím párom, ktoré ste fotili a budete fotiť…a hlavne Vám prajem veľa skvelých nápadov a krásnych záberov. Robte to, čo robíte tak dobre ako doteraz za každých okolností…Držím prsty a prajem veeeľa spokojných mladomanželov.

 

Evka T.

Matúš, bol ako fotograf skvelá voľba. Komunikácia s ním bola od začiatku veľmi príjemná. Na fotenie prišiel dobre naladený a výborná atmosféra nám vydržala celé fotenie, na ktoré sme mali pár hodín. Ubehlo to tak rýchlo, že sme skoro nestihli sobáš 🙂 Fotky sú nadherné a na náš svadobný deň máme samé pekné spomienky. Výborná práca.

 

Veronika S.

Matúš 🙂 je to jeden perfektný človek, v ktorom sme našli nie len perfektného, spoľahlivého, tvorivého a bezprostredného fotografa, ale aj skvelého priateľa, ktorý svojím prístupom si získa nejedného človeka. Náš svadobný deň bol pre nás, hlavne kvôli jeho prítomnosti, jedným z najkrajších dní v našom živote. Fotografovanie sme si užili maximálne ako sa len dalo a to vďaka Matúšovému profesionálnemu prístupu. Jeho práca je kvalitná, čo možno vidieť aj na jedinečných fotografiách. Na každom manželskom páre sa snaží zachytiť prirodzenosť, lásku a často sa kvôli originálnej fotografii obetuje aj na úkor seba. Každý, kto si Matúša vyberie ako svadobného, či ako iného ( rodinného atď.) fotografa určite neoľutuje.

 

Ladislava M.

Matúš…, od prvého kontaktu skvelý a profesionálny prístup. Nenápadný fotograf. Nemotá sa, nebuzeruje, cvaká ako mu srdce káže. Všetci boli vďaka tomu uvoľnení, ani sme nevnímali, že fotí. Dodal nasej svadbe šmrnc a zachytil všetko čo sa dialo a aj čo nám dvom ušlo. Tak ako som si všimla od prvého okamihu, že jeho fotky majú príbeh, tak to aj je. Naša svadba je vďaka nemu jeden krásny príbeh, ktorý si budeme prezerať dookola!
DAKUJEME Aťa & Raúl

 

Zuzana K.

Dlhšie som premýšľala, čo presne chcem napísať, cieľom bolo podať čo
najvernejšie moje nadšenie z fotenia svadby, ale potom mi to došlo. Nie je potreba rozpisovať sa a opisovať niečo , čo sa opisuje len veľmi ťažko. A to naozaj dobre chváliť netreba, chvála príde sama. Ja aj môj manžel sme nadšení a teda nie
len my, naši hostia ani len netušili kedy boli fotení a to nikto nedúfal, že k tomu všetkému budú na fotkách takí krásni :)) Z celého srdca ďakujem, že sme mali takéto šťastie na fotografa a vrelo odporúčam ďalej. Ďakujeme

 

Andrea S.

Matúš  Od prvého kontaktu profesionálny prístup, odborné rady, zábava, smiech, úžasný prvý dojem a bolo ROZHODNUTÉ!! Našli sme fotografa na NÁŠ VEĽKÝ DEŇ! Výlet do Tatier, uvoľnená prirodzená atmosféra, smiech, zima, zábava, TY a tvoje fotoaparáty. Pri prezeraní výsledných fotiek neuveriteľné zimomriavky, nič krajšie sme nevideli, presne naša vysnená predstava! Si úžasný fotograf, skvelý človek a dobrý parťák aj do zimy =) Patri Ti veľké ĎAKUJEM a teším sa na ďalšiu a dalšiu spoluprácu s tebou  !!!

 

Majka K.

Matúš je veľmi šikovný fotograf. Spolupráca s ním bola super, uvoľnená atmosfera počas fotenia a toľko smiechu ze aj nam bolo ľuto že už končíme.Ďakujeme

 

Lenka D.K.

Matúš, skvelý fotograf, úžasný človek s neskutočným prístupom a nádhernou prácou. Sme nadmieru spokojní, máme krásnu spomienku, za čo patrí obrovské ĎAKUJEME :)))

 

Júlia M.

Každý fotograf Vám cvakne peknú fotku, ale Matus dá do svojich fotiek kúsok
srdca a to robí jeho fotky jedinečné, pre niekoho obyčajná momentka, ale pre nás veľká pamiatka v jednom malom obrázku a pravé také chvíle Matus fotí. DAKUJEME.

 

Lenka H.G.

Matúš je milý, ochotný, usmievavý človek so zmyslom pre humor a citom pre detaily. A myslím, že jeho fotky hovoria za všetko… ĎAKUJEME 🙂 L+Š

 

Zuzka P.M.

to najlepšie, čo sme kedy mohli zažiť pri fotení a to najkrajšie dielko, aké sme kedy dostali 🙂

 

Veronika R.

Každý si chce na svoj deň D pamätať aj vďaka dokonalým fotkám… hádajte kto to dokáže 🙂 áno, Matúš Vencúrik je Pán Umelecký Fotograf! a jeho fotky sú dielom, ktoré pretrvá… a práca s ním? S manželom sme si užili kopec zábavy, uvoľnenej atmosféry, pohody a predstavte si, žiaden stres. Jeho práca snáď ale hovorí za všetko, takže musím len a len odporúčať… „baj d vej“, kvôli tomuto fotografovi sa oplatí aj dátum svadby preložiť 😉 😀 a ja verím, že si ešte nejaké to fotenie zopakujeme 🙂

 

Majka O

“Nosí v rukách riadne delo, Matúš Vencúrik je jeho umelecké meno. Náš svadobný deň fotením zaznamenal, majstrovské dielo nám práve teraz odovzdal. Príjemnú atmosféru a dobrý dojem zanechal, obrovské ďakujem mu preto posielam.”

Matúš, ďakujeme veľmi krásne za absolútne nádherné fotky. Sú úplné perfektne. Sme nadmieru spokojní ako s fotkami tak aj so samotným fotením a prístupom. Maja a Mino

 

Evka K.

Úžasný fotograf aj človek, perfektná atmosféra pri fotení a o fotkách ani nehovorím, nádhera 😉 nie nadarmo sme spolu absolvovali už 3 spoločné fotenia a určite to nie je posledné číslo 😉

 

Evka K.Š.

,,Klobúk dole” Matúš. Spomienky máme zvečnené na nádherných fotkách. Ďakujeme krásne. Vďaka tebe bol náš deň D ešte výnimočnejší. 🙂

 

Petra N.

Najlepšie rozhodnutie pri voľbe fotografa, aké sme mohli urobiť. Celé fotenie sme si vďaka Matúšovi neskutočne užili. Skvelý prístup, ústretovosť, ochota a profesionalita, s ktorou sa v dnešnej dobe nestretnete u každého. Fotky sú nádherné, presne také, aké sme si vysnívali. Tešíme sa, keď Matúša budeme môcť opäť osloviť:) Ďakujeme !

 

Petra S.

Nikdy som nemala presnú predstavu o vlastnej svadbe… ale Matúša ako fotografa som mala vybratého už od svadby kamarátky pred tromi rokmi… a túto voľbu neľutujem! Portrétové fotenie prebiehalo v neskutočnej pohode (a to sme sa presúvali na 4 rôzne miesta). Výsledkom sú nádherné fotky. Rovnako krásne máme zdokumentovaný aj celý priebeh svadby… a tie vtipné momentky z hostiny. Proste vrelo odporúčam. Matúš je nie len výborný fotograf ale aj veľmi príjemný človek. ĎAKUJEME

 

Nicole S.

Čakanie sa vyplatilo, lebo výsledok naozaj stojí za to. Ďakujeme za prekrásne fotky, ktoré nám vyčarili úsmev na tvári, sem tam aj slzu, pripomenuli mnohé krásne momenty a navždy zachytili náš neopakovateľný deň…este raz Ďakujeme

 

Zuzana D.

Fotenie s Matúšom bolo jedným slovom dokonalé, a aj keď sa môj už manžel nerád fotí a usmieva pri Matúšovi ho netrebalo príliš nútiť a sám sa včera vyjadril,že sa neskutočne teší na fotky, lebo Matúš si dal naozaj záležať, a my sme sa s ním cítili neskutočne dobre..hneď by sme si to zopakovali. Ďakujeme Matúš, si PÁN