fbpx
loader image
Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Služby

Fotografvýchod  – Matúš Vencúrik (Prešov) ponúka svoje dlhoročné skúsenosti so svadobnou fotografiou.  Sústredí sa hlavne na verné zachytenie emócií. Svadobné fotografie, ktoré si aj po rokoch budete prezerať musia byť výnimočné, plné citu, radosti, možno aj sĺz šťastia.

svadobný fotograf Prešov Matúš Vencúrik

Svadobné fotografie, svadobné fotenie

  • Svadobné fotografie sú neoddeliteľnou súčasťou svadby, celého svadobného dňa. Tak ako nesmie žiadna nevesta zabudnúť na svadobné šaty, dokonalý makeup, krásny svadobný účes, ženích na obrúčky, tak nesmú obaja zabudnúť vybrať si fotografa podľa svojich predstáv. Svadobný deň pominie, no spomienky na pekných fotkách zostanú navždy. Vyberte si preto toho správneho fotografa, ktorého fotografie sa vám páčia.
  • Fotografovanie dokumentu zo svadobného dňa väčšinou začína v dopoludňajších hodinách pri prípravách nevesty a končí okolo jednej hodiny v noci, zvyčajne po redovom tanci. V prípade, že máte záujem len o portrétne svadobné fotografovanie, to je možne len v iný ako svadobný sezónny termín (teda nie v sobotu). Sezónne sobotné termíny (od apríla do októbra) sú vyhradené len pre “celé svadby”.

Nezáväzne kontaktuj Matúša, či ma free termín, alebo len tak, ako sa má 🙂