Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Svadobné fotografie

To naj z portrétnych svadobných fotografií.


Svadobný fotograf Matúš Vencúrik vám ponúka ukážku zo svojej tvorby. V tejto galérii nájde výber tých naj svadobných portrétnych fotografií. Každé svadobné fotenie prebiehalo v uvoľnenej priateľskej atmosfére, veľakrát aj na krásnych miestach východného Slovenska. Veľakrát sa tieto fotografie tiež nesprávne nazývajú “umelecké”.

Zaujímavý a netradičný pohľad na intimitu svadobných príprav neviest, ktoré nabrali trošku odvahy nájdete v galérii SVADOBNÉ GLAMOUR FOTOGRAFIE.
Ak chcete mať aj vy fotografie, ktoré vám budú všetci závidieť, napíšte mi. V roku 2019 zostalo ešte niekoľko voľných termínov. Momentálne sa začína obsadzovať rok 2020.

Svadobné portrétne fotografie (tiež nazývané “umelecké svadobné fotky“) sú nepochybne krásnou pamiatkou na Váš veľký deň, no určite odporúčam pozrieť si aj svadbu z trošku iného pohľadu – INÁ SVADBA

 

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Nízke Tatry, svadobné foto, fotenie v Tatrách
Kaštieľ Humenné, zámok v Humennom, svadba
Svadba Humenné, svadobné fotenie
Kaštiel Péchy Hermanovce, svadobné foto
Svadba Humenné, svadobné fotenie
Svadba Humenné, svadobné fotenie
'