Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Rande v ľudovom kroji. A čo na to Ľudo ? (Skanzen vo Svidníku )1 min. čítania a potom už len fotky

Čo môže byť krajšie ako keď sa dvaja milujú? Keď milujú domovinu, rodný kraj, folklór aj keď žijú ďaleko od domova. Pozrite si ako vyzerá láska dvoch ľudí s láskou k domovine. Skanzen vo Svidníku je nádherné miesto na ktoré sa veľmi rád vraciam. Fotenie v ňom si aj ja užívam a stále nájdem nové a nové zákutia, ktoré stojí za to zakomponovať do fotografií. Do kontextu ľudovej architektúry zapadnú aj nádherné zdobené kroje. Možno je to neuveriteľné, ale takto skvelo im to seklo aj na svadbe. Tú sú ich svadobné fotky, fotili sme v Spišskej Sobote. A aby som nezabudol, krásne vyšli aj ich fotky z rande.. niet čo dodať. Jedno z naj fotení tejto sezóny. 

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'