Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Únos nevesty v PKO Čierny orol Prešov. Zabava jak še pa3!1 min. čítania a potom už len fotky

Únos nevesty sa môže niekedy považovať za tradíciu, bez ktorej sa poriadna svadba nezaobíde. PKO Čierny orol je podnik v Prešove, ktorý pozná asi každý v meste, mladší, starší, študenti, dokonca vraj aj v Sabinove o ňom išli reči.

Diskotéky sa tam robia už asi desaťročia. Nič výnimočné nie je ani to, ak tam počas sobotňajšej svadobnej noci zavíta nevesta a s ňou aj partia svadobčanov v dobrej nálade, ktorú si ihneď utužia pri bare. Podobne tomu býva aj v ďalších baroch  diskotékach v Prešove napr. v Ponorke alebo Encore. Na ďalšie Prešovské diskotéky si už nespomínam.

Neraz som sa v “Orli” ocitol aj ja.  V prudkom a bujarom mládí na diskotéke (2x!!) a teraz, keď už som postarší zrelý pán, s foťákom na krku. Úprimne – nie na každej svadbe dopadne únos dobre. Niekedy to úplne naruší celú svadobnú oslavu, niekedy sa z únosu pár ľudí do svadobnej sály ani nevráti (veď je to predsa únos), niekedy sa fotograf jednoducho nevojde do taxíka a spomenú si na mňa tesne pred polnocou 🙂 V Čiernom orli zabudnutie fotografa nehrozí, najmä nie vtedy, ak je svadobná hostina v sále o poschodie vyššie 🙂 Pozrite si niekoľko fotiek z únosu Katky. Mám rád tieto chvíle keď sa všetci uvoľnia…

CIPANA, aj ja scem také fotky! 🙂 

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'