Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Únos nevesty v PKO Čierny orol Prešov. Zabava jak še pa3!1 min. čítania a potom už len fotky

Únos nevesty sa môže niekedy považovať za tradíciu, bez ktorej sa poriadna svadba nezaobíde. PKO Čierny orol je podnik v Prešove, ktorý pozná asi každý v meste, mladší, starší, študenti, dokonca vraj aj v Sabinove o ňom išli reči.

Diskotéky sa tam robia už asi desaťročia. Nič výnimočné nie je ani to, ak tam počas sobotňajšej svadobnej noci zavíta nevesta a s ňou aj partia svadobčanov v dobrej nálade, ktorú si ihneď utužia pri bare. Podobne tomu býva aj v ďalších baroch  diskotékach v Prešove napr. v Ponorke alebo Encore. Na ďalšie Prešovské diskotéky si už nespomínam.

Neraz som sa v “Orli” ocitol aj ja.  V prudkom a bujarom mládí na diskotéke (2x!!) a teraz, keď už som postarší zrelý pán, s foťákom na krku. Úprimne – nie na každej svadbe dopadne únos dobre. Niekedy to úplne naruší celú svadobnú oslavu, niekedy sa z únosu pár ľudí do svadobnej sály ani nevráti (veď je to predsa únos), niekedy sa fotograf jednoducho nevojde do taxíka a spomenú si na mňa tesne pred polnocou 🙂 V Čiernom orli zabudnutie fotografa nehrozí, najmä nie vtedy, ak je svadobná hostina v sále o poschodie vyššie 🙂 Pozrite si niekoľko fotiek z únosu Katky. Mám rád tieto chvíle keď sa všetci uvoľnia…

CIPANA, aj ja scem také fotky! 🙂 

…Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.
Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky a netradičné miesta. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre