Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Svadobné fotenie v septembri vyzerá ako v horúcom letnom dni. V Humennom je furt dajak cepľejše1 min. čítania a potom už len fotky

Humenné – Svadobné fotky v Humennom sme fotili v polovici septembra. Aj napriek tomu sme doslova trafili krásne teplé slnečné počasie a fotky sú zaliate slnkom. Tomáš a Zuzka boli skvelí, obaja spolupracovali a fotenie sme si užili. Dostal som sa aj na miesto, kam som ako dieťa v Humennom chodieval na tzv. branné cvičenia. Takmer nič sa tam po tých rokoch nezmenilo. A niekedy je to aj dobré. Vyvolalo to vo mne príjemné spomienky, ktoré sa teraz budú spájať už aj so svadobnými fotkami. Po tomto fotení by sa mi chcelo povedať, že by som si to s nimi dvoma ešte raz zopakoval 🙂 . Samozrejme, dúfam, že sa to nestane a manželstvo im vydrží minimálne navždy.

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'