Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Keď máš strach z výšok, ale kvôli fotkám to proste dáš! Parádne rande s Ivkou a Jurajom.1 min. čítania a potom už len fotky

Za pár týždňov tu budú svadobné fotky Ivky a Juraja. Tentokrát si však pozrite fotky z krásneho romantického rande. Nie všetky chvíle boli ale zo začiatku tak krásne, pohodové a romantické. Štveranie sa na skaly bolo hlavne pre Ivku adrenalínom s ktorým nerátala. No posúďte, či to stalo za to. Fotili sme cca 2 hodiny neďaleko hraníc s Poľskom. Snažili sme sa vpasovať fotenie aspoň z časti do zapadajúceho slnka – takmer sme stihli zlatú hodinku.

PS: Ani mne nebolo všetko jedno, keď som liezol na skalu oproti ovešaný foto technikou 🙂 ale nepustil som… ani techniku z rúk ani do nohavíc 🙂 Ivka a Juraj to dali skvelo, teším sa na svadobné fotenie.

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'