Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Keď máš strach z výšok, ale kvôli fotkám to proste dáš! Parádne rande s Ivkou a Jurajom.1 min. čítania a potom už len fotky

Za pár týždňov tu budú svadobné fotky Ivky a Juraja. Tentokrát si však pozrite fotky z krásneho romantického rande. Nie všetky chvíle boli ale zo začiatku tak krásne, pohodové a romantické. Štveranie sa na skaly bolo hlavne pre Ivku adrenalínom s ktorým nerátala. No posúďte, či to stalo za to. Fotili sme cca 2 hodiny neďaleko hraníc s Poľskom. Snažili sme sa vpasovať fotenie aspoň z časti do zapadajúceho slnka – takmer sme stihli zlatú hodinku.

PS: Ani mne nebolo všetko jedno, keď som liezol na skalu oproti ovešaný foto technikou 🙂 ale nepustil som… ani techniku z rúk ani do nohavíc 🙂 Ivka a Juraj to dali skvelo, teším sa na svadobné fotenie.

…Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.
Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky a netradičné miesta. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre