loader image
Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

ZADARMO: Fotenie rande a 12 skutočných fotografií


Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/html/vencurik.sk/public_html/fotografvychodftp/wp-content/plugins/tiled-gallery-carousel-without-jetpack/tiled-gallery.php on line 214

Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/html/vencurik.sk/public_html/fotografvychodftp/wp-content/plugins/tiled-gallery-carousel-without-jetpack/tiled-gallery.php on line 214

Nemusíte nič zdieľať, nikde dávať lajky ani komentáre, nič nemusíte platiť ani nikoho pozývať na moju fan page ani na môj Instagram. Stačí ak chcete mať zopár pekných, prirodzených a emotívnych fotografií, ktoré zachytia vašu prirodzenosť, vašu lásku, váš vzťah.

Chcem, aby vaše fotografie neboli virtuálne, digitálne, zložené z núl a jednotiek, chcem, aby to bolo také reálne a skutočné ako je aj váš vzťah. Preto nedostanete ŽIADNE DIGITÁLNE FOTOGRAFIE.

Dostanete 12 skutočných fotiek na skutočnom fotografickom papieri. (Niečo podobné ako majú zrejme vaši rodičia niekde v šuflíku z čias, keď ste sa narodili). Žiadne digitálne výtlačky.

 

Čo získate?

Fotenie rande v dohodnutom termíne a na dohodnutom mieste a minimálne 12 farebných fotografií v rozmere 13*18cm.

 • Prečo? –  Iba tak, lebo chcem.
 • Pre koho ? –  Pre takmer hocikoho (pár muž-žena, žena – žena, muž – muž)
 • Kde ?  – v PO a okolí.
 • Kedy? – Samotné fotenie sa uskutoční v Apríli 2017. Konkrétny termín podľa dohody.

Čo teda musíte urobiť ? Napísať mi cez moju FB fan page, a poslať aspoň jednu vašu spoločnú fotografiu. Zo všetkých prihlásených VYBERIEM (nie vyžrebujem) jeden pár, ktorý získa fotenie ich spoločného rande. Čas máte do 24.3.2017 do 19:00. Vybraný pár nakontaktujem cez FB do 27.3.2017.

Otázky?

 1. Dá sa fotenie dohodnúť na iný termín ako Apríl 2017 ? NIE, v iných mesiacoch jednoducho na to už nemám čas.
 2. Ako dlho trvá takéto fotenie ? Zhruba hodinu a pol. Záleží od miesta, páru, svetla… 
 3. Mohli by sme predsa len dostať aj digitálne zábery? NIE. Táto súťaž je o 12-tich skutočných fotografiách na skutočnom fotografickom papieri, nie o 200 digitálnych fotkách napr. na USB.
 4. Môžeme si miesto a čas zvoliť my? Áno, samozrejme, ale po dohode so mnou. 
 5. Môžeme si výsledné fotografie previezť do digitálnej podoby napr. skenovaním ? Áno.
 6. Môžeme výsledné fotografie zverejniť, publikovať ? Áno, k fotkám bude poskytnutá licencia, ktorá to s výnimkou komerčného použitia dovoľuje.
 7. Platba? Žiadna, neplatíte ani za fotenie ani za výsledné fotografie. 

Výborne, keď už ste to dočítali až sem, ste na dobrej ceste. Teraz už len navštívte fan page na Facebooku  – Matúš Vencúrik – FotografVychod a do správy mi pošlite vašu spoločnú fotografiu – najlepšie takú, kde je vás aj vidno 🙂