Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Keď sa chystá niečo veľké, musím byť pri tom2 min. čítania a potom už len fotky

Niekedy ma pustia aj tam, kde by som možno ani byť nemal 🙂 Od skorého rána sa na svadbe niečo deje. No nebýva častým javom, že je pri tom aj toľko ľudí. Veľakrát sú tieto svadobné prípravy v súkromí, maximálne pomáha družba či družička, občas rodičia. Peťo a Bea si na svoj veľký deň pozvali tých najlepších priateľov a tak naozaj stálo za to byť pri nich a zachytiť okamihy, keď sa on aj ona chystajú na veľký životný krok. Svadobné prípravy prebiehali v skvelej nálade v hoteli Bankov neďaleko Košíc.

Pozrite si niekoľko okamihov z ich veľkého dňa a možno si zaspomínate na ten svoj svadobný deň. Ak vás svadba ešte len čaká, mohli by byť tieto fotky pre vás inšpiráciou. S dobrými priateľmi to na svadbe ide vždy ľahšie.

Aj s nevestou Beou sme si pri prípravách našli pol hodinku na zmyselné nežné glamour svadobné fotky, ktoré budú skvelým a neočakávaným darčekom pre jej nastávajúceho Peťa. Jasné, že počas takéhoto fotenia museli ísť všetci chlapi za dvere 🙂 Zostal len jeden, so svojím nástrojom v ruke 🙂 Výsledok však uvidí len Bea a Peťo. No a ešte ja.

Pozrite si ďalšie fotky zo svadby Petra a Bei  na Štrbskom plese (kde som sa mimochodom prepadol cez ľad rovno do vody ),  aj ich ďalšie zaujímave netradičné svadobné fotografie pri ľadopáde Šikľavá skala.