Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Keď sa chystá niečo veľké, musím byť pri tom2 min. čítania a potom už len fotky

Niekedy ma pustia aj tam, kde by som možno ani byť nemal 🙂 Od skorého rána sa na svadbe niečo deje. No nebýva častým javom, že je pri tom aj toľko ľudí. Veľakrát sú tieto svadobné prípravy v súkromí, maximálne pomáha družba či družička, občas rodičia. Peťo a Bea si na svoj veľký deň pozvali tých najlepších priateľov a tak naozaj stálo za to byť pri nich a zachytiť okamihy, keď sa on aj ona chystajú na veľký životný krok. Svadobné prípravy prebiehali v skvelej nálade v hoteli Bankov neďaleko Košíc.

Pozrite si niekoľko okamihov z ich veľkého dňa a možno si zaspomínate na ten svoj svadobný deň. Ak vás svadba ešte len čaká, mohli by byť tieto fotky pre vás inšpiráciou. S dobrými priateľmi to na svadbe ide vždy ľahšie.

Aj s nevestou Beou sme si pri prípravách našli pol hodinku na zmyselné nežné glamour svadobné fotky, ktoré budú skvelým a neočakávaným darčekom pre jej nastávajúceho Peťa. Jasné, že počas takéhoto fotenia museli ísť všetci chlapi za dvere 🙂 Zostal len jeden, so svojím nástrojom v ruke 🙂 Výsledok však uvidí len Bea a Peťo. No a ešte ja.

Pozrite si ďalšie fotky zo svadby Petra a Bei  na Štrbskom plese (kde som sa mimochodom prepadol cez ľad rovno do vody ),  aj ich ďalšie zaujímave netradičné svadobné fotografie pri ľadopáde Šikľavá skala.

 

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'