fbpx
loader image
Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Svadobné fotenie v Zádielskej doline. Super fotky tam urobíte na každom kroku.1 min. čítania

Svadobné fotky v Zádielskej doline sa robia samé 🙂  Je tam krásna príroda.
Od parkoviska je to celkom pekná prechádzka, a aj po ceste sa dajú urobiť pekné svadobné fotografie. Cesta je relatívne schodná aj v nižších opätkoch – info pre nevesty. ( ja som to v opätkoch zatiaľ neskúšal)
Odporúčam sa ale prezuť do niečoho pohodlnejšieho, predsa len nie je to trasa na 20 minút.

Celý čas kráčate lesom, teda aj fotenie je potrebné tomu prispôsobiť. Aj počas slnečného dňa v tomto lese nie je nejak extra veľa kvalitného svetla, väčšinu je to svetlo, ktoré presvitá cez listy a teda má tendenciu farbiť všetko do zelena. Jasné, že sa s tým dá vysporiadať, len na to treba myslieť. Celkom fajn finta je nastaviť si vyváženie bielej manuálne aspoň približne baj očko a nenechávať to na automatike. V postprocese potom jedným klikom vyvážite bielu na všetkých fotkách rovnako.

Fotili sme v novembri, vonku bolo už dosť chladné počasie. Aj preto je nevesta občas v sivom myšacom kožúšku. Spoločnosť nám robil zlatý prítulný hafan, občas sa mihne aj na fotkách.

Fotenie sme ukončili v západe slnka, doslova v poslednej minútke sme stihli dve fotky a bolo po svetle.

Toto miesto sme neprešli ani z 10tich percent. Je tam ešte toľko toho čo sa dá pochodiť, kde všade sa dajú urobiť pekné fotky. Mám ciťák, že sa tam ešte vrátim.