Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Dá sa chodiť na rande aj po svadbe? Je to vôbec normálne?1 min. čítania a potom už len fotky

Poznáte ten vtip že: ONA dúfa, že ON sa po svadbe zmení, ale ON sa vôbec nezmení. ON zase dúfa, že ONA sa po svadbe nezmení, no ONA sa veru zmení.

Že to nie je tak celkom vtip, ale skôr realita? 🙂 to už nechám na vás. Lucka a Fiľip (pre jednoduchosť som Philipa prekrescil na Fiľipa a hotovo) chceli mať zachytené chvíle spoločného randenia. No keďže obaja žijú niekoľko tisíc kilometrov od Slovenska tam het daľeko, nebolo to jednoduché. Čas sme si však našli, no až po svadbe asi 15 minút počas “after wedding party”.  A tak z ich posledného predsvadobného rande je vlastne prvé posvadobné. Je to normálne, že aj po svadbe sa tak ľúbia? Cipana!

A ešte jednu bonusovku som si nemohol odpustiť, keď nám fotenie skrátil dážď a tesne po ňom sa obloha začala rozjasnievať. Siluetovky proste milujem…

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'