Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Andrea a Lukáš na jarnom rande tesne pred svadbou1 min. čítania a potom už len fotky

Apríl – ráno dážď, krúpy, cez deň vetrisko, popoludní slnečno, občas prehánky. Ideálny čas na fotenie posledného rande pred svadbou Aďky a Lukáša. Nie, svadbou určite nekončia spoločné chvíle “randenia”. Posledné je to preto, lebo o týždeň o takomto čase budú Andrea a Lukáš už svoji.

V neposlednom rade je takéto fotenie výbornou generálkou pre všetky páry pred oficiálnym svadobným fotením. Ako poznamenal Lukáš: “Veľmi zaujímavá skúsenosť”. Aj Aďka a Lukáš patria medzi tie páry, ktoré nemajú veľa spoločných fotiek. Až do dnes 🙂 Popri digitálnych záberoch sme dnes toto ich rande fotili aj na klasický 35mm film. Výsledok nájdete na konci tohto článku.

 

Celé fotenie som striedal difitál s filmovým foťákom. Je to mierne náročnejší postup, ale pre tento účel porovnania filmu a digitálu to inak nešlo.  Tu sú filmové fotografie vyvolané na lesklý papier v rozmere 10x15cm

Film

Film 35mm

Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky aj netradičné miesta. Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa. …Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

'