Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Andrea a Lukáš na jarnom rande tesne pred svadbou1 min. čítania a potom už len fotky

Apríl – ráno dážď, krúpy, cez deň vetrisko, popoludní slnečno, občas prehánky. Ideálny čas na fotenie posledného rande pred svadbou Aďky a Lukáša. Nie, svadbou určite nekončia spoločné chvíle “randenia”. Posledné je to preto, lebo o týždeň o takomto čase budú Andrea a Lukáš už svoji.

V neposlednom rade je takéto fotenie výbornou generálkou pre všetky páry pred oficiálnym svadobným fotením. Ako poznamenal Lukáš: “Veľmi zaujímavá skúsenosť”. Aj Aďka a Lukáš patria medzi tie páry, ktoré nemajú veľa spoločných fotiek. Až do dnes 🙂 Popri digitálnych záberoch sme dnes toto ich rande fotili aj na klasický 35mm film. Výsledok nájdete na konci tohto článku.

 

Celé fotenie som striedal difitál s filmovým foťákom. Je to mierne náročnejší postup, ale pre tento účel porovnania filmu a digitálu to inak nešlo.  Tu sú filmové fotografie vyvolané na lesklý papier v rozmere 10x15cm

Film

Film 35mm

…Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.
Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momentky a netradičné miesta. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ alebo
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre