Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Svadobné glamour fotografie(článok na 1 min. čítania )

Chvíľu sama v prípravách na najkrajší deň v živote


Glamour fotografie

sú fotené počas svadobného dňa, najčastejšie v súkromí spálne alebo hotelovej izby. Sú to krátke, no výnimočné chvíle počas ktorých v uvoľnenej atmosfére vznikne niekoľko vkusných čiernobielych glamour (boudoir) svadobných fotografií. Samozrejme nikde nie je predpísané čo a koľko ma byť odhalené a ani ideálna postava nie je podmienkou. Je to vždy vecou vkusu, dohody a aj istej dávky odvahy.

Toto svadobné tajomstvo môže samozrejme zostať len vo vašom súkromnom archíve, pripravíte tam milé nevesty krásne prekvapenie pre vášho vyvoleného.

Nájsť si chvíľku pre seba, pre svoje pocity, myšlienky nie je jednoduché, no niekedy sa to dá a stojí to za to. Hrou svetla a tieňov, vkusnou úpravou fotografií dosiahneme krásny výnimočný výsledok. Máte moje slovo.

Som hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.
Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momenty a netradičné miesta. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku. Budem rád, ak mi dáte dôveru na zachytenie Vášho veľkého dňa.

Najradšej mám mäso, ale nepohrdnem ani dobrým steakom.

Tu je Instagram FOTOGRAF východ
Tu je Facebook Fan Page FOTOGRAF východ

Komentáre

komentáre

kpt. Matúš Vencúrik - svadobný a reportážny fotograf (Prešov, Košice, Humenné, Vranov, Sabinov, Poprad...)

Napíšte mi, nehryziem

*

*

*

*

*


Kontaktné informácie

Tel. 0907 975 901 (po 17:00 hod.)

Facebook

Facebook FanPage
FOTOGRAF Východ
Facebook Personal Profil
Matúš Vencúrik