Skrolujte, alebo použite šípky pre navigáciu. Zatvoríte klávesou ESC.

Svadobné portrétne fotografie

To naj z portrétnych tzv. tiež umeleckých svadobných fotografií.


Svadobný fotograf Matúš Vencúrik vám ponúka ukážku zo svojej tvorby. V tejto galérii nájde výber tých naj svadobných portrétnych fotografií. Každé svadobné fotenie prebiehalo v uvoľnenej priateľskej atmosfére, veľakrát aj na krásnych miestach východného Slovenska.

Zaujímavý a netradičný pohľad na intimitu svadobných príprav neviest, ktoré nabrali trošku odvahy nájdete v galérii SVADOBNÉ GLAMOUR FOTOGRAFIE.
Ak chcete mať aj vy fotografie, ktoré vám budú všetci závidieť, napíšte mi. V sezóne 2018 zostalo ešte niekoľko voľných termínov.

Svadobné portrétne fotografie (tiež nazývané „umelecké svadobné fotky„) sú nepochybne krásnou pamiatkou na Váš veľký deň, no určite odpoúčam pozrieť si aj svadbu z trošku iného pohľadu – INÁ SVADBA

 

Som najšťastnejší hrdý otec dvoch krásnych šikovných detí a manžel tej najlepšej a najkrajšej ženy na svete. Moja rodina je to najdôležitejšie čo mám a aj vďaka nej môžem tvoriť.
Fotím najmä svadby v Prešove ale aj širokom okolí, vlastne po celom východe. Fotografiou žijem takmer denne už od roku 2002. Ako svadobný fotograf milujem najmä silu okamihu, bezprostredné svadobné momenty a netradičné miesta. Žijem v Prešove ale fotografujem po celom východnom Slovensku.

Najradšej mám mäso, ale nepohrdnem ani dobrým steakom.

Tu je môj Instagram
Tu je Facebook Fan Page

Komentáre

komentáre

kpt. Matúš Vencúrik - svadobný a reportážny fotograf (Prešov, Košice, Humenné, Vranov, Sabinov, Poprad...)

Napíšte mi, nehryziem

*

*

*

*

*


Kontaktné informácie

Tel. 0907 975 901 (po 17:00 hod.)
Mail info@fotografvychod.sk

Facebook

Facebook FanPage
FOTOGRAF Východ
Facebook Personal Profil
Matúš Vencúrik